Iskoláinkban az oktatás szünetel!

2020.11.14

A kormányzati parlamenti ülésen megszavazták a vészhelyzet meghosszabbítást és a különleges jogrendet, ezért 2020.11.11-től az iskoláink 30 napig nem látogathatók.

A novemberi tandíjakat PÁPÁN ÉS GYŐRBEN átvezetjük arra az időszakra, amikor újból kinyithatunk.

KECSKEMÉTEN: lehetőségünk van online folytatni a továbbiakban az órákat. Azon növendékeink akik, rendezték a novemberi tandíjat- Zoom alkalmazáson keresztül csatlakozhatnak, aminek a linkjéről email-ben kaptak értesítést. Valamint Kecskeméten magánórák részvételére is van lehetőség (ezügyben Mezeiné Bajáki Zsanett tanárnőt kérjük keresni.)

Megértéseket köszönjük!

© 2019 PasséBalett Iskola- minden jog fenntartva.
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el